• POWER PLAY

  Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera - Sylwestra Gazdy.
  Obecny skład zespołu to:
  Sylwek - wokal
  Marcin "ketchup" - gitara
  Karol "czaruś" – perkusja
  Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca.
  Jak sami mówią o sobie: "Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech".
  Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci :))) Największe hity zespołu to "Zawsze cos (oj tam oj tam)", "Skok w bok", "Wole Ole", "Chce się żyć", "Kochaj mnie", "Na Zawsze" i wiele innych...
  Od roku 2009 zespół tworzy muzykę autorską. Wydanych zostało 5 albumów i 2 single.
  Powstały również wideoklipy, które emitowane są w stacjach ogólnopolskich oraz cieszą sie ogromną popularnością w internecie. Grupa ma na swoim koncie setki zagranych koncertów i eventow. Podczas występów rozdawane są płyty zawierające największe hity zespołu.