Koto Media

O firmie

Firma Koto Booking jest na rynku od 2008 roku. Nasze pierwsze kroki w ściąganiu artystów zagranicznych zaczęły się od niemieckich oraz austriackich DJ-ów do polskich klubów. Kolejny etapem była organizacja koncertów artystów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec. Między innymi: Eddy Wata, David Tavare, Akcent itd. W tym czasie nasi podopieczni koncertowali nie tylko na terenie polski ale także w Czechach oraz Słowacji. Obecnie pracujemy nad otwarciem fili naszej firmy w Czechach. Następnie przyszła pora na organizowanie dużych koncertów oraz festiwali. Zajmujemy się kompleksową organizacją koncertu dla miast oraz klientów chcących zorganizować swój własny festiwal. Również pracowaliśmy przy promocji oraz załatwianiu artystów do klubów. Obecnie również przy współpracy z różnymi agencjami działamy z polskimi artystami.
W 2020 firma przekształciła się w Koto Media Sp. z o.o. Sp. K. wskutek nowych inwestycji oraz planów rozwoju. Już niedługo więcej informacji na temat naszych nowych działań.

2004 rok to skupienie działań na projektach muzycznych ale także graficznych oraz produkcji video. 

Czym się zajmujemy:01 Managament/PR

Koto Media zajmuje się kompleksową obsługą artystów, gwiazd. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesionalne podjeście do kwesti związanych z kontaktami z mediami oraz potencjalnymi reklamodawcami.

02 Agencja Koncertowa

Od roku 2008 Koto Booking zorganizowało ponad 500 imprez. Pracujemy z polskimi oraz zagranicznymi artystami na terenie europy. Nasza firma od 10 lat utrzymuje dobre stosunki z największymi agencjami koncertowymi w Europie i na świecie.

03 Marketing/Social Media

Od ponad 2 lat zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem zarówno ATL oraz BTL. Prowadzimy wiele profili w social media oraz zajmujemy się profesionalną produkcją filmów dla youtuberów.

s